Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyjdź na spotkanie ono dopiero się odbędzie, przedstawisz swoje argumenty. I jak widzę kolega tylko jedną stronę widzi a listy 1000 pisiewiczów nie przeczytał. Żal mi takich właśnie zmanipulowanych jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkanie 02.02.2017!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na spotkaniu z minister, będzie poruszany wyjazd do Finlandii trzech prominentnych radnych PIS w Puławach? W tym szefa biura posła Szulowskiego? Dowiemy się za czyje pieniądze i w jakim celu tam pojechali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda komentowac. PISiory do nory!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezwartosciwy news......ale strona przeciez w nazistowskich rekach.....wróc ...niemieckich....Polsko szczescia Ci zyczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie w tym cyrku ten ,,wybraniec narodu'' wyszedł na największego kluna. Puławy czy nie stać was na wybranie konkretnego człowieka tylko takie badziewie was reprezentuje, wstyd, wstyd ,wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się pojawi to zrobi oborę wstyd dla Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan BÓG usłyszawszy wypowiedź posła usiadł i zapłakal .........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piśdzielski imbecyl!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa, słowa, słowa, wielka rzeka słów a jak przyjdzie co do czego to dupy w krzaki chowacie i głowy nisko nosicie zamiast przyjść i swoje zdanie w jakimkolwiek temacie wypowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie wystarczy nabazgrać na kartce i  odczytać. Trzeba mieć w sobie choćby odrobinę tego ''czegoś'', żeby to przynajmniej przeciętnie zaprezentować. Choćby czytając z kartki. Ten poseł nie ma zupełnie nic. Dziwie sie kto go wystawił i jak ktoś o takim poziomie mógł się dostać na posła?
Facet nadaje się do czytania farmazonów na dożynkach w Końskowoli i to z marnym skutkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Nie rozumiem dlaczego jesteś przeciw tej reformie? Gimnazja się nie sprawdziły i ludzie od dawna o tym mówili sami uczniowie to potwierdzają że im po prostu poprzedni tok nauczania był lepszy. Wkurza mnie to jak ktoś bez zastanowienia tylko dla czystej złości bo jego faworyt partyjny nie wygrał zjeje jadem naookoło i daje wyraz temu na każdym kroku. Mam do czynienia praktycznie na co dzień z młodymi ludźmi po aktualnym toku nauczania... Spytaj nauczycieli akademickich co sądzą o wiedzy ludzi na pierwszym roku studiów - poziom spadł, sama młodzież nawet ta dobrze ucząca się to mówi. Jaką młodzież szkoli aktualny system nauczania....Duża część kończy licea zawodowe. I co potrafisz co umiesz po takim liceum? Nic dosłownie nawet do pracy fizycznej to trudno bo tego mnie nie nauczyli - porozmawiaj z pracodawcami. I wieeelkie rozczarowanie bo po liceum nie mam pracy i tak najgorszy nie byłem...Nie wspomnę o dużej liczbie ludzi którzy skończyli wyższe uczelnie, nawet do pracy fizycznej absolwencji wielu kierunków niepotrzebnych rynkowi pracy są niemile widziani i tragedia większa bo kasa na studia poszła lata uczenia i starania a nawet na wózek widłowy nikt nie chce zatrudnić.Według mnie należy przywrócić 8 klas technika po których ludzie mieli dobry zawód wyuczony, i zostawić kilka dobrych liceów nie robić taaakiej masówki po której ludzie naprawdę nic nie mają. Zobaczcie kto krzyczy w większości związki zawodowe nauczycieli z niestety POwiązaniami, mam tego naprawdę dość podsycania emocjami każdego tematu i problemu za który bierze się PIS. Jestem rodzicem wykształconym w starym systemie jestem za zmianą tego beznadziejnego systemu kształcenia który jest negowany przez większość ludzi którzy na co dzień się z nim spotykają.Skończcie z tym podgrzewaniem emocji i ciągłym pluciem na wszystko co  się dzieje. Szkoda że dziś się o tym spotkaniu dowiedziałem bo chętnie k...wa bym się tam wybrał. A co do posła to jakby ode mnie to zależało to rozgoniłbym ten małpi gaj przy mównicy i to jest opinia większości Polaków którzy mają po prostu dość zachowania opozycji i ich rodzin którzy stracili władzę i stołki - mam to na co dzień żenada sami robili lepsze i większe numery i o wieeele szybciej wystarczy wpisać listy wstydu, poczytajcie zobaczcie kto w tej dyscyplinie był lepszy i wszystko jasne dlaczego taaaki krzyk. W ogóle tych karierowiczów w białych kołnierzykach z nadania politycznego mi nie szkoda niernoty z jedynym argumentem to cię zwolnię...Dobra wystarczy dobranoc szkoda że ludzie dają się tak manipulować...
jak sami uczniowie mogą coś mówić jeżeli nie uczyli się po staremu czyli w ośmioklasowej podstawówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro młodzież po gimnazjach jest taka źle wykształcona to dlaczego wielkie kariery robią młode gwiazdy pisu typu Misiewicz, Pereira, Szefernaker, czy lokalnie puławscy radni rady miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, wystarczy popatrzeć na komentarze jak komuchy piszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne wystapienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sbeckie szumowiny spadkobiercy PRL i III RP WONNNN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis tez nie bedzie dlugo mieszal w zyciu ludzi dni sa juz piliczone przekupili was 500+ mialo byc dla wsxystkich dzieci a jest tylko dla wybranych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydarczy poczytac jak pisowcy sa zawzieci brawo wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz rozumiem, dlaczego pis, wziął p. dyrektor muzeum z Janowca. Ale, już niedługo przyśpieszone wybory i trzeba będzie posprzątać ( ze śliwińskim włącznie). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było wystapienie ,,na temat,,?. Dlaczego marszałek nie przerwał i nie ukarał? Opowiadać w sejmie o cyrku? O dziecięcych marzeniach posła? Chyba nie za to poseł bierze wynagrodzenie. Wiem........, bo to poseł pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...